22 Ocak 2022 Cumartesi
Genel Kullanım Koşulları
KolayDoktor.com genel kullanım koşulları

KolayDoktor.com internet sitesini ziyaret edip içeriğini okuduğunuzda aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

 

  1. KolayDoktor.com, doktor muayene ve tanısının yerini tutma amacı gütmez. Bu internet sitesinin tıbbi içeriği ve önerdiği hizmetler her ne kadar konusunun uzmanı doktor ve tıp profesyonelleri tarafından bilimsel kaynaklara dayanılarak yazılmış veya değerlendirilmiş olsa da, amaç site ziyaretçisinin herhangi bir konu hakkında genel olarak bilgilenmesini sağlamaktır. KolayDoktor.com internet sitesinin içeriği, kendi kendinize tanı koymak ve/veya tedavi uygulamak için kullanılmamalıdır. Doktorunuzun muayene, tanı ve tedavisi her türlü bilginin önünde yer almalıdır. Dolayısıyla KolayDoktor.com sitesinin içeriği kullanılarak konan tanı ve uygulanan tedavinin oluşturabileceği sonuçlardan KolayDoktor.com sorumlu tutulamaz.

  2. KolayDoktor.com haber bültenine kaydolmak için bıraktığınız e-mail adresi ve diğer kişisel bilgileriniz gizli tutulmaktadır. Ayrıca bu sitede önerilen forum, anket, tıbbi uygulamalar gibi çeşitli hizmet ve aktiviteler için bıraktığınız isim, e-mail adresi, şifre gibi kişisel bilgiler de gizli tutulmaktadır. Yalnızca bu hizmetlere kaydolurken ''KolayDoktor.com partnerlerinden gelecek öneri ve promosyonlardan haberdar olmak istiyorum'' cümlesini işaretlediyseniz e-mail adresiniz öneri ve promosyonlar için partnerlerimize aktarılmaktadır. Ancak bir KolayDoktor.com site ziyaretçisinin forumlarda kendi isteği ile, açık ve herkesin okuyabileceği şekilde bıraktığı e-mail adresine istenmeyen mail'ler gelmesinden KolayDoktor.com sorumlu tutulamaz.

  3. KolayDoktor.com sitesinin kullanımı Türkiye'de yürürlükte olan yasalara uygun olmalıdır.

  4. KolayDoktor.com sitesinde yer alan içeriklerin hiçbiri kopyalanamaz, izinsiz olarak kullanılamaz. Yazılı ya da görsel içeriklerin izinsiz kullanımı durumunda KolayDoktor.com her türlü hukuki girişim hakkını saklı tutar.

  5. KolayDoktor.com, kullandığı fotoğraf ve illüstrasyonları Istock © ve Fotolia © fotoğraf ajanslarından telif haklarını ödeyerek satın almaktadır. Bu fotoğraf ve illüstrasyonların KolayDoktor.com sitesinden kopyalanması yasaktır. Bu konuda da KolayDoktor hukuki haklarını saklı tutar.

  6. KolayDoktor.com kendi sitesine link veren internet sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Reklamlar